JB GROUP, UAB

Визит-карта Виртуелна визит
JB GROUP, UAB

JB GROUP, UAB

Античкиот, Градежништво, недвижности, Индустрија, производство, Кревети, Мебел +3

Nemuno g. 1, Rumšiškės
LT-56336, Kaišiadorys, Литванија
+370 34647 582
 
Сподели повикувајќи картичка:

Отпечаток

Компанијата код: 302558284
Код ддв: 100005718815
Сс осигурител код: 2072732
Линк до визит-карта

Време

I-V 10:00-18:00
VI 10:00-16:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Виртуелна визит. Визит-карта JB GROUP, UAB Визит-карта